Prakses un darba iespējas

Studentiem iespēja studēt un strādāt ASV!

TFAS (The Fund for American Studies) organizācija piedāvā studentiem no visas pasaules uz 2 mēnešiem strādāt un studēt vienā no visprestižākajām vietām uz pasaules, Washington, D.C.

Lasīt vairāk

Profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem (Y)OurFuturein Latvia

Profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem (Y)OurFuturein Latvia notiks Rīgā jau trešo reizi, 2016. gada 27. oktobrī, Rīgā.

Lasīt vairāk

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa piedāvā darbu

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa meklē aizrautīgu, atjautīgu un zinošu kolēģi, kuram interesētu dinamisks darbs.

Lasīt vairāk

Fejas nams meklē klientu apkalpošanas vadītāju latviešu valodā

Mūsu lieliskais un jaunais kolektīvs meklē cilvēku, kurš vēlas augt, mācīties un sasniegt lieliskus rezultātus, kā arī palīdzēt kompānijai veiksmīgi augt

Lasīt vairāk

Mācību centrs Linkturs piedāvā prakses iespējas vasaras nometnē

Mācību centrs „Linkturs” meklē aktīvus studentus, kuri labi pārvalda angļu, latviešu un/vai krievu valodas, un vēlas iegūt prkses pieredzi starptautiskā vasaras angļu valodas nometnē „English Explorer” Latvijā.

Lasīt vairāk

PPD Marketing Services aicina darbā par promoteri/degustācijas vadītāju

Vēlies iegūt darba pieredzi un jaunus draugus ? Piesakies darbā par promoteri/degustācijas vadītāju.

Lasīt vairāk

CIVITTA Latvija meklē jaunāko konsultantu

Pēdējā kursa bakalauriem un maģistra studentiem ar augstiem sasniegumiem mācībās un sabiedriskajā dzīvē tiek dota lieliska iespēja mainīt savu līdzšinējo darbu uz ko interesantu, izaicinošu un aizraujošu.

Lasīt vairāk