Konkursi

Radām novadam - informatīvais seminārs Liepājā

Līdz 30. martam ir iespējams pieteikt jauniešu komandas jaunradītu un īstenotu jauniešu biznesa projektu konkursā ‘’Radām novadam’’. Konkurss ir turpinājums pilotprojektam, kurš noslēdzās 2016. gada vasarā un Eiropas Komisijas vērtējumā tika atzīts par labāko uzņēmējdarbības veicināšanas projektu Latvijā un vienu no labākajiem Eiropā.

Lasīt vairāk

2016.gada 2.Latvijas atklātais čempionāts zolītē studentiem

Čempionāts paredzēts 26.novembrī (atklāšana no plkst.10:45 un čempionāta sākums 11:00) Rīgas Stradiņa universitātē, auditorijā K-201, Dzirciema ielā 16, Rīgā. Čempionāta balvu fonds ir vairāk kā 300 EUR vērtībā no atbalstītājiem un sadarbības partneriem vērtīgu balvu veidā!

Lasīt vairāk

Raksti eseju un brauc uz Eiropas Parlamentu Briselē !

Konkursa mērķis: motivēt jauniešus aktīvi līdzdarboties Latvijas un Eiropas politiskajos procesos, veicināt izpratni par ES procesiem un to nozīmi katra cilvēka dzīvē. Veicināt interesi par drošības, migrācijas un ekonomikas jautājumiem.

Lasīt vairāk

Stratēģiskās pētniecības un vadības centrs izsludina zinātniski pētniecisko darbu konkursu.

Stratēģiskās pētniecības un vadības centrs izsludina zinātniski pētniecisko darbu konkursu studentiem ar mērķi veicināt reiderisma problēmu apzināšanu, analīzi un izpratni par reiderisma un reideru radītajām problēmām.

Lasīt vairāk

Liepājas RAS piedāvā piedalīties biznesa ideju konkursā

Lai atrastu efektīvāko veidu, kā izmantot saražoto siltumenerģiju, SIA „Liepājas RAS” izsludina ideju konkursu „Poligona „Ķīvītes” siltumenerģijas izmantošanas iespējas”.

Lasīt vairāk

RTU aicina topošos zinātniekus piedalīties konkursā

(RTU) aicina Latvijas augstskolu maģistrantus un doktorantus piedalīties konkursā «ResearchSlam 2016», lai noskaidrotu, kuri jaunie zinātnieki vislabāk spēj iepazīstināt sabiedrību ar saviem pētījumiem un zinātnisko darbu.

Lasīt vairāk

Aicina studentus pieteikties ideju kaujām «Ar zināšanām pret HIV»

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludina pieteikšanos konkursam – ideju kaujām „Ar zināšanām pret HIV”. Konkursā aicināti piedalīties Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti.

Lasīt vairāk