Konkursi

2016.gada 2.Latvijas atklātais čempionāts zolītē studentiem

Čempionāts paredzēts 26.novembrī (atklāšana no plkst.10:45 un čempionāta sākums 11:00) Rīgas Stradiņa universitātē, auditorijā K-201, Dzirciema ielā 16, Rīgā. Čempionāta balvu fonds ir vairāk kā 300 EUR vērtībā no atbalstītājiem un sadarbības partneriem vērtīgu balvu veidā!

Lasīt vairāk

Raksti eseju un brauc uz Eiropas Parlamentu Briselē !

Konkursa mērķis: motivēt jauniešus aktīvi līdzdarboties Latvijas un Eiropas politiskajos procesos, veicināt izpratni par ES procesiem un to nozīmi katra cilvēka dzīvē. Veicināt interesi par drošības, migrācijas un ekonomikas jautājumiem.

Lasīt vairāk

Stratēģiskās pētniecības un vadības centrs izsludina zinātniski pētniecisko darbu konkursu.

Stratēģiskās pētniecības un vadības centrs izsludina zinātniski pētniecisko darbu konkursu studentiem ar mērķi veicināt reiderisma problēmu apzināšanu, analīzi un izpratni par reiderisma un reideru radītajām problēmām.

Lasīt vairāk

Liepājas RAS piedāvā piedalīties biznesa ideju konkursā

Lai atrastu efektīvāko veidu, kā izmantot saražoto siltumenerģiju, SIA „Liepājas RAS” izsludina ideju konkursu „Poligona „Ķīvītes” siltumenerģijas izmantošanas iespējas”.

Lasīt vairāk

RTU aicina topošos zinātniekus piedalīties konkursā

(RTU) aicina Latvijas augstskolu maģistrantus un doktorantus piedalīties konkursā «ResearchSlam 2016», lai noskaidrotu, kuri jaunie zinātnieki vislabāk spēj iepazīstināt sabiedrību ar saviem pētījumiem un zinātnisko darbu.

Lasīt vairāk

Aicina studentus pieteikties ideju kaujām «Ar zināšanām pret HIV»

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludina pieteikšanos konkursam – ideju kaujām „Ar zināšanām pret HIV”. Konkursā aicināti piedalīties Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti.

Lasīt vairāk

Konkurss jauniešiem „Izstāsti man savu pasaules stāstu!’’

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un „Latvijas Platformas attīstības sadarbībai” izsludina konkursu, kura mērķis ir motivēt sabiedrību izzināt attīstības sadarbības jomu, ilgtspējīgas attīstības nozīmi un tās izaicinājumus.

Lasīt vairāk