Ārpusstudijas

Asins donoru diena Liepājas Universitātē !

29. martā no plkst. 9:00 līdz 14:00 ikviens ir aicināts ziedot savas asinis Studentu Padomes rīkotajā Asins donoru dienā. Asinis varēs nodot Liepājas Universitātē, 2. stāvā, 225. telpā.

Lasīt vairāk

Studenti aicināti pieteikt partiju LiepU SP vēlēšanām

Liepājas Universitātes Studentu padomes (LiepU SP) vēlēšanu komisija aicina studentus veidot partiju un iesniegt savu sarakstu līdz š.g. 8. martam 125. telpā, Lielajā ielā 14.

Lasīt vairāk

LiepU florbols 2017

Atbalstām savu meiteņu florbola komandu gaidāmajās mājas spēlēs! Visas spēles notiks Liepājas Olimpiskajā centrā.

Lasīt vairāk

Piedalies Valentīna dienas zibakcijā!

14. februārī no plkst 13.00 līdz 15.00 TN "Kurzeme" 1. stāvā un Rožu laukumā notiks zibakcija "Mīlestības ķēdīte" jeb "Lielais M". Tirdzniecības nama 1. stāvā ikvienam būs iespēja uztaisīt Valentīna dienas apsveikuma kartīti (būs sagatave, kurā varēsiet uzrakstīt ko mīļu un jauku) un kādam to uzdāvināt.

Lasīt vairāk

LiepU basketbols!

Drīzumā jau sākas mūsu puišu cīņa basketbola laukumā, atbalstīsim savējos! Visas spēles notiks LOC 4. zālē.

Lasīt vairāk

LiepU Spēlmaņu nakts !

8. februārī no plkst. 19:00 līdz 24:00 Liepājas Universitātes (LiepU) vestibilā, Lielajā ielā 14, Studentu padome organizē "Spēlmaņu nakti", kuras apmeklētāji varēs asināt prātus un labi atpūsties, spēlējot dažādas galda spēles

Lasīt vairāk

PASTEIDZIES! Iegūsti jaunas zināšanas Londonā!

Iegūsti jaunas zināšanas Londonā, ka arī - Professional Certificate in Strategic Education Planning. ! No 3-6 aprīlim. Piesakies pēc iespējas ātrāk, jo vietu skaits ir ierobežots.

Lasīt vairāk